Kurumsal

Teknik Fren Dingil Otomotiv Sanayi

1978 yılında makine mühendisliği kariyerine başlayan İbrahim Topçu 2005 yılına kadar ana otomotiv yedek parça imalatı yapan firmalarda teknik müdürlük ve ortaklık yapmıştır. 2005 yılında serbest çalışmaya başlayan İbrahim Topçu DİNAMİK FREN TEST MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK firmasını kurarak otomotiv sanayine mühendislik ve danışmanlık hizmetini vermeye devam etmiştir.

Firmamız, Gebze’de kurulmuş olup Sn. İbrahim Topçu tarafından tüzel kişilik kazandırılmıştır. İlk kuruluş gününden itibaren dünyanın ünlü otomotiv firmaları arasında yer alan ANADOLU ISUZU, TEMSA GLOBAL, OTOKAR OTOBÜS ve SAVUNMA SANAYİ’ ne hizmet sunmaktadır.

Teknik Fren teknolojiyi ve kaliteyi ön planda tutarak yaptığı projeler sayesinde iş hacmini kat ve kat arttırabilmiş, çalışanlarına istihdam alanları sağlamış, müşterilerine kaliteli hizmet sonucu memnuniyet katmış ve ülkesine katma değer kazandırmıştır.

İstikrarlı çalışmalarını ISO 9001:2000 kalite güvence standartları ile belirleyen firmamız kalite politikası olarak müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Kalite hedefi ise, metal sanayinin otomotiv sektöründe ön planda tutulmak, verilen hizmetlerin kalite ve memnuniyetini hem nicelik hem de nitelik olarak artırmak, sürekli kendini yenilemek, teknolojiyi takip edip örnek projelere imza atmak ve sektörde ismini ön planda tutmaktır.

Kalite

  • Kurum çapında eğitimi üst düzeyde tutmak
  • Tasarımda güncel teknolojiye ayak uydurmak
  • Verimli ve optimum üretim için çeşitli yüksek kalite sistemlerini kullanmak
  • Analiz ve testi kalite kültürü olarak benimsemek
  • ISO 9001:2008 kalite standartlarına bağlı kalmak
  • TSE, VCA, SGS ve TÜV-SÜD akreditasyonları

Çözüm Ortaklarımız

Her geçen gün mühendislik yatırımlarımıza ara vermeden, iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve uzmanlığımızı en iyi duruma getirmekteyiz.